iService Wsparcie dla mobilnego serwisanta

dowiedz się więcej

Wdrożenia systemów ERP wspomagających zarządzanie

dowiedz się więcej

Serwis systemów ERP wspomagających zarządzanie

dowiedz się więcej

Tworzenie oprogramowaniana zamówienie

dowiedz się więcej

iPersonelInnowacyjny system kadrowo-płacowy

dowiedz się więcej

iService wspiera pracę serwisantów w Demag Cranes & Components

Exact Synergy z modułem iService wspiera pracę serwisantów w Demag Cranes & Components

Historia Demag sięga roku 1819, kiedy powstała firma Mechanische Werkstätten Harkort & Co. w Wetter nad Ruhrą. W roku 1840 firma rozpoczęła produkcję suwnic pomostowych, koncentrując się na wytwarzaniu suwnic i podzespołów suwnicowych. Obecnie Demag jest firmą międzynarodową z zakładami w Niemczech oraz biurami dystrybucji i przedstawicielstwami na wszystkich kontynentach. Swoim klientom oferuje kompletną paletę produktów obejmującą suwnice, napędy i technologię sterowania do wszystkich obszarów zastosowań. Uzupełnieniem oferowanych produktów są kompleksowe usługi dystrybucyjne i serwisowe. Oferowane rozwiązania podnoszą jakość i efektywność pracy zarówno w małych warsztatach rzemieślniczych, jak i w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Mirosław Siwik, Szef Serwisu w Demag Cranes & Components Sp. z o.o.:

Oferujemy szeroką paletę innowacyjnych usług serwisowych. Dotyczy to zarówno suwnic, dźwignic, urządzeń chwytnych i pokrewnych komponentów. Zależy nam, aby nasi klienci mogli się całkowicie skoncentrować na swojej głównej działalności, mając pewność, że serwisowane przez nas urządzenia są niezawodne, ekonomiczne i bezawaryjne. Dlatego też wdrożyliśmy elektroniczne protokoły serwisowe wraz z pakietem iService.

Bardzo wysoko oceniam funkcjonalność tego rozwiązania z punktu widzenia serwisanta. iService szybko zyskał przychylność naszych pracowników, mimo początkowych oporów, które budzi każda nowość. Bardzo dobrze odbierają to rozwiązanie również nasi klienci. Elektroniczny protokół serwisowy, który podpisują na koniec wizyty serwisowej na ekranie iPada, zawiera pełne i szczegółowe informacje odnośnie zrealizowanej usługi. iService na tabletach pozwala nam budować wizerunek firmy nowoczesnej i szybko reagującej na potrzeby klientów. Serwisanci bardzo sobie cenią fakt, że mają na bieżąco dostęp do informacji o stanach magazynowych części. Pozwala im to znacznie efektywniej realizować zadania u klientów. A jeśli okazuje się, że części w magazynie nie ma, to bardzo przydatna jest możliwość złożenia zamówienia na brakujące części. Serwisanci często również korzystają z możliwości sprawdzenia wcześniejszej historii serwisowej urządzenia, nad którym pracują. Z kolei możliwość tworzenia zleceń serwisowych w trybie off-line znakomicie się sprawdza, kiedy serwisant jest u klienta i musi wykonać prace, które wcześniej nie były zlecone.

Dodatkowo wdrożyliśmy w ramach rozwiązania iService możliwość składania przez serwisantów w formie elektronicznej wniosków o urlop. To niby prosta rzecz, ale biorąc pod uwagę fakt, że praca serwisantów ma miejsce głównie u naszych klientów, to bardzo ułatwia wszystkim zainteresowanym realizację tej czynności. Mamy jeszcze sporo pomysłów na wykorzystanie rozwiązania iService w szerszym zakresie dla pożytku naszych klientów i pracowników. A poza tym mamy ambitne plany dalszego rozwoju naszej działalności w Polsce. Wierzę, że iService nam w tym pomoże.

Więcej na: www.demagcranes.pl

« powrót do listy aktualności
POIG 8.2